Liiton puheenjohtajat

 

Sosiaalineuvos Sipi Tilus 19.2. 1992 – 27.4.1992

Valtiotieteen maisteri Päivi Varpasuo 28.4. 1992 – k.12.7.2003

Opetusneuvos Raili Malmberg 17.4. 2004 – 31.12. 2007

Valtiotieteen maisteri Sirkka-Liisa Hollmén 1.1. 2008 – 31.12.2013

Hallintonotaari Kaija Vesala 1.1.2014 –