Liiton puheenjohtajat

Sosiaalineuvos Sipi Tilus (s. 1913, k. 2016) 19.2.1992 – 27.4.1992
Valtiotieteen maisteri Sirkka-Liisa Hollmén 1.1.2008 – 31.12.2013
Puheenjohtajien Raili Malmberg ja Sirkka-Liisa Hollmén vaihtotilaisuus
Filosofian maisteri Pia Lindell 1.1.2020 –
Valtiotieteen maisteri Päivi Varpasuo (s. 1945, k. 2003) 28.4.1992 – k.12.7.2003
Hallintonotaari Kaija Vesala 1.1.2014 – 31.12.2019

Siirry sivun alkuun
PAGE TOP